Promocje
Klej FOIL do folii paroizolacyjnej, membran w SPRAY (500ml)
Klej FOIL do folii paroizolacyjnej, membran w SPRAY (500ml)

29,50 zł

Cena regularna: 38,13 zł

Najniższa cena: 38,13 zł

23,98 zł

Cena regularna: 31,00 zł

Najniższa cena: 31,00 zł
opak.
Klej FOIL do folii paroizolacyjnej, membran w SPRAY 500ml (12szt)
Klej FOIL do folii paroizolacyjnej, membran w SPRAY 500ml (12szt)

348,00 zł

Cena regularna: 420,90 zł

Najniższa cena: 420,90 zł

282,93 zł

Cena regularna: 342,20 zł

Najniższa cena: 342,20 zł
opak.
CLEAN SPRAY-KON ZMYWA kleje etykiety ODTŁUSZCZA 1l
CLEAN SPRAY-KON ZMYWA kleje etykiety ODTŁUSZCZA 1l

27,75 zł

Cena regularna: 34,38 zł

Najniższa cena: 34,38 zł

22,56 zł

Cena regularna: 27,95 zł

Najniższa cena: 27,95 zł
opak.
CLEAN SPRAY-KON ZMYWA kleje etykiety ODTŁUSZCZA 1l z atomizerem
CLEAN SPRAY-KON ZMYWA kleje etykiety ODTŁUSZCZA 1l z atomizerem

31,13 zł

Cena regularna: 38,38 zł

Najniższa cena: 38,38 zł

25,31 zł

Cena regularna: 31,20 zł

Najniższa cena: 31,20 zł
opak.
CLEAN SPRAY-KON ZMYWA kleje etykiety ODTŁUSZCZA 1l x 12szt
CLEAN SPRAY-KON ZMYWA kleje etykiety ODTŁUSZCZA 1l x 12szt

330,03 zł

Cena regularna: 391,88 zł

Najniższa cena: 391,88 zł

268,32 zł

Cena regularna: 318,60 zł

Najniższa cena: 318,60 zł
opak.

darmowa dostawa

DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 400 ZŁ

Formy dostawy:

GLS      13,00 zł

inpost       12,50 zł

      paczkomaty            9,50 zł

rzetelna firma

ssl

 

 

Czym są opaski 2-lock? Odkryj możliwości tego nowoczesnego rozwiązania

Czym są opaski 2-lock? Odkryj możliwości tego nowoczesnego rozwiązania

Świat oferuje coraz więcej nowoczesnych rozwiązań, które przyciągają swoją niebywałą funkcjonalnością. Wśród nich warte wyróżnienia są opaski 2-lock. To innowacyjne narzędzie kryje w sobie naprawdę wiele możliwości. Poznaj je razem z nami. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, czym dokładnie są opaski 2-lock oraz jakie są ich zalety. Wymienimy również kilka przykładowych zastosowań tego produktu. Zostań z nami i sięgnij po nowe perspektywy z zakresu praktycznych systemów mocowania.

Czym są opaski 2-lock?

Nasz artykuł pragniemy rozpocząć od wyjaśnienia tego, czym są opaski 2-lock. Znacznie różnią się one bowiem od tradycyjnej trytytki pod względem konstrukcyjnym. Wszystko przez innowacyjny, opatentowany system blokujący, który wyróżnia się jeszcze większą skutecznością. Cały fenomen tej opaski wynika z jej budowy. Na jednym z jej końców znajduje się głowica przyjmująca kształt pierścienia. Wyposażona została ona w dwa zęby ze stali nierdzewnej, które symetrycznie dociskają się do opaski. System ten niesie za sobą wiele zalet, przez co obserwuje się jego rosnącą popularność.

Poznaj zalety opasek 2-lock – co kryje w sobie to zabezpieczenie?

Konstrukcja opasek 2-lock z całą pewnością wyróżnia je na tle innych rozwiązań mocujących. Co najważniejsze, czyni je także bardzo praktycznym narzędziem. Warto więc odkryć, jakie zalety kryją się pod tą postacią trytytki. Otóż są to:

najlepsza wydajność wśród dostępnych na rynku opasek zaciskowych – podwójny ząb sprawia, że opaski 2-lock mają zwiększoną wytrzymałość na rozciąganie. Dzięki ich gładkiej powierzchni siła zacisku zostaje natomiast odpowiednio rozłożona na każdym odcinku. Zwiększona jest więc ich skuteczność w utrzymywaniu zawartości na swoim miejscu;

stałość zapięcia – system 2-lock opiera się na trwałym połączeniu pierścienia z opaską w procesie wtryskiwania. W rezultacie wyłamanie zębów zapadki staje się niemożliwe. Cecha ta gwarantuje stałość zapięcia;

łatwe zaciąganie opaski – potrzeba niewielkiej siły, aby zaciągnąć opaskę. Bez zbędnego wysiłku można ją także regulować;

możliwość instalacji w różnych warunkach temperaturowych – opaski 2-lock mogą być instalowane w szerokim zakresie temperatur, wynoszącym od -40°C do 60°C. Sprawdzają się więc praktycznie w każdych warunkach temperaturowych;

możliwość zastosowania zewnętrznego – na rynku opaski 2-lock występują w kolorze białym i czarnym. Drugi wariant ma w swoim składzie dodatek sadzy. Zwiększa to jego odporność na promieniowanie UV;

bezpieczeństwo stosowania – gładka powierzchnia, a także zaokrąglony kształt główki i krawędzi zapobiegają uszkodzeniom na elementach zaciskanych.

Wszystko to sprawia, że opaski 2-lock śmiało można uznać za bezkonkurencyjny wybór. Produkt ten sprawdzi się nawet w przypadku zwiększonych wymagań co do elementów mocujących. Warto więc odkryć potencjał tego innowacyjnego rozwiązania i czerpać korzyści, jakie jest w stanie zaoferować.

Zastosowanie opasek 2-lock

Podobnie jak trytytki, również opaski 2-lock odznaczają się dużą uniwersalnością. Przekłada się to na ich liczne zastosowania. Obejmują one wiele różnorodnych branż. Opaski te sprawdzają się m.in. w różnych gałęziach przemysłu oraz w budownictwie. Wykorzystuje się je także w warsztatach i w ogrodnictwie. Coraz częściej jednak sięgają po nie nie tylko profesjonaliści, ale i amatorzy. Tym sposobem opaski 2-lock można spotkać dziś również w gospodarstwach domowych. Są bardzo przydatne np. w garażu.

Wśród przykładowych zastosowań tego rodzaju trytytek wymienić można:

– zabezpieczanie towarów podczas transportu i magazynowania,

– zabezpieczanie różnych opakowań, w tym skrzyń, palet oraz worków,

– mocowanie kabli, rur, drutów, a także innych elementów konstrukcyjnych,

– montowanie banerów reklamowych,

– mocowanie roślin i gałęzi.

Tak naprawdę jednak wszystko zależy od Twoich potrzeb. Opaski 2-lock sprawdzą się bowiem wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność zastosowania nierozerwalnego połączenia. Możesz na nie liczyć nawet w trudnych warunkach. Wszystko dzięki ich doskonałym parametrom pracy i starannie opracowanej konstrukcji. Warto wspomnieć w szczególności o tym, że stal nierdzewna należy do materiałów odpornych na proces utleniania. Z powodzeniem więc mocowania te sprawdzą się w miejscach wilgotnych i mokrych, nie tracąc przy tym trwałości połączenia. Z tego względu opaski 2-lock doskonale odnajdują się np. w przemyśle stoczniowym.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji na temat tych opasek, zajrzyj do naszego e-sklepu. Dzięki temu nie tylko dowiesz się, czym są opaski 2-lock, ale też będziesz mógł na spokojnie bliżej przyjrzeć się ich parametrom pracy. W naszej ofercie skupiliśmy się na możliwości zapewnienia różnorodności asortymentu. Stawiamy przy tym w szczególności na sprawdzone rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl