Czarne otwieralne opaski koralikowo-kulkowe (CLT)

Czarne opaski koralikowo-kulkowe wykonano z polietylenu (PE). O szerokich możliwościach ich użycia decydują: znakomite parametry wytrzymałościowe, łatwość montażu i duża giętkość. Nie można zapominać, że opaski CLT są otwieralne, czyli nadają się do ponownego użytku. Ich dużą zaletą są zaoblone krawędzie. Dzięki nim nawet wkładając dużo siły w spinanie kabli elektrycznych w wiązki, możesz być pewny, że nie uszkodzisz izolacji. Opaski koralikowo-kulkowe wykorzystasz też do unieruchamiania węży ogrodowych, stabilizowania gałęzi drzew i krzewów czy zapinania toreb i worków. Ich kolor sprawia, że są mało widoczne i bardzo uniwersalne. Warto wspomnieć też o ich dubeltowym zamku. Pozwala on na powtórne spięcie wiązki lub wykonanie wiązki podwójnej.

Trwałe akcesoria wielokrotnego użytku

Czarne otwieralne opaski koralikowo-kulkowe są równocześnie wytrzymałe, elastyczne i estetyczne wizualnie. Gdy zajdzie taka potrzeba bez trudu możesz je odpiąć i wykorzystać ponownie do innego celu. Opaski CLT sprawdzą się równie dobrze w warunkach zewnętrznych, co wewnętrznych. A to dlatego, że dobrze znoszą duże wahania temperatury (od -40°C do +70°C) i kontakt z substancjami chemicznymi. Co więcej, charakteryzują się niską chłonnością wody.

Opaski koralikowo-kulkowe skrojone na miarę!

Czarne opaski koralikowo-kulkowe znajdziesz tu w kilku wymiarach. Dzięki temu będziesz w stanie dopasować je do konkretnych zastosowań. Sprzedajemy je w zestawach po 50 lub 100 sztuk. Pamiętaj, że trytytki CLT są wielokrotnego użytku. Będą Ci więc służyły przez dłuższy czas.

Bezpieczeństwo użytkowania

Jak wspomnieliśmy wyżej, czarne opaski koralikowo-kulkowe zostały zaprojektowane tak, aby nie uszkadzać spinanych przewodów. Jednak wygładzone krawędzie wpływają też korzystnie na bezpieczeństwo użytkowników, minimalizując ryzyko skaleczeń i otarć. Opaski są również przyjazne dla środowiska. Nadają się do kontaktu z żywnością.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl