Wciskane opaski kablowe z zatrzaskiem

Produkowane są w całości z tworzyw sztucznych. A dokładnie poliamidu 6.6. Dzięki temu nie wywołują niepożądanych interferencji w urządzeniach elektronicznych. Łatwo poddają się recyklingowi. Opaski wciskane zaprojektowano w taki sposób, aby łatwo można było je zamocować w nawierconym otworze. Dzięki specjalnemu uchwytowi montażowemu (kotwiczce) doskonale trzymają się powierzchni. Opaska zamontowana w otworze umożliwia przytwierdzenie wiązki kabli lub innego elementu.

Opaski wciskane przydadzą się w każdej firmie

Opaski wciskane to bardzo zmyślne akcesoria. Używa się ich do stabilizowania kabli, przewodów i wiązek elektrycznych w określonym położeniu. Przy pomocy opasek można przymocować je do paneli, obudowy urządzeń elektrycznych i elektronicznych. A także do obwodów drukowanych, obudów komputerów, urządzeń AGD i RTV, blach czy drewna. Opaski wciskane dobrze sprawdzą się również do prowadzenia kabli i przewodów w rozmaitych obudowach.

Opaski wciskane – elastyczność i solidność

Oprócz dużej giętkości opaski wciskane są również estetyczne wizualnie. Do ich atutów należy zaliczyć też znakomitą odporność na zrywanie i inne czynniki zewnętrzne, m.in. substancje chemiczne. Ich właściwościom nie zagrażają smary, oleje, rozpuszczalniki aromatyczne, zasady czy słabe kwasy. Dodatkowo charakteryzują się niską chłonnością wody. Mogą pracować w szerokim zakresie temperatur od -35°C do +85°C. Nie zawierają halogenu.

Gwarancja wysokiej jakości

Producent opasek zadbał o to, aby przeszły one możliwe testy i kontrole przy zachowaniu zgodności z rygorystycznymi wymogami. Dzięki temu możesz liczyć na solidne wykonanie i świetną jakość. Decydując się na zakup naszych produktów, dostajesz również dwunastomiesięczną gwarancję. Opaski sprzedajemy w różnych wariantach rozmiarowych. Pakowane są w zestawy po 100 sztuk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl