Opaski zaciskowe, kablowe - producent

Witamy na stronie sklepu internetowego dystrybutora - firmy Meritum -. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór techniki zamocowań, są to przede wszystkim opaski zaciskowe o rozbudowanym spektrum zastosowań. Nasi pracownicy dysponują wieloletnim doświadczeniem i jeśli potrzebują Państwo porady odnośnie dopasowania opasek zaciskowych do zaistniałych potrzeb z chęcią pomożemy dobrać odpowiednie. Wszystkie produkty w naszym sklepie są wysokiej jakości o czym świadczą certyfikaty i dopuszczenia EU oraz gwarancja producenta. Opaski wykazują dużą odporność na działanie olejów, smarów, jak i rozpuszczalników aromatycznych (każdy produkt posiada kartę charakterystyki). W naszym asortymencie znajdziecie też Państwo wiele opasek specjalistycznego zastosowania mi. są to opaski: wykrywalne (detektowalne), odporne na promienie UV czy wysoką temperaturę oraz opaski kablowe wykonane z różnych komponentów i wieloma możliwościami mocowania np. oczkowe, oznaczeniowe z tabliczką, otwierane, 2-lock czy stalowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Certyfikaty opaski zaciskowe kablowe

Opaski zaciskowe kolorowe

Praktyczne, proste w montażu i dobrze znoszące działanie niekorzystnych czynników. Kolorowe opaski zaciskowe dostępne w naszej ofercie są chętnie wykorzystywane przez instalatorów, a w katalogu znajdują się modele o zróżnicowanej długości oraz grubości.

Opaski wielokrotnego użytku

Wśród dostępnego w ofercie asortymentu znajdują się również opaski wielokrotnego użytku od włoskiego producenta. To praktyczne rozwiązanie umożliwia wprowadzanie modyfikacji bez konieczności wymiany elementów stabilizujących całą instalację.

Opaski stalowe z zatrzaskiem

Bardzo odporne na działanie wysokich temperatur, korozję oraz promieniowanie UV. Opaski stalowe z zatrzaskiem kulkowym posiadają liczne zalety, są również niezwykle proste w montażu – ze względu na zastosowany sposób łączenia.

Opaski oznaczeniowe z tabliczka

Modele cieszące się niesłabnącą popularnością. Oznaczeniowe opaski zaciskowe z tabliczką spełniają europejskie normy, są bardzo trwałe i nie ulegają działaniu rozpuszczalników. Ułatwiają montaż różnego typu instalacji, a także opisanie poszczególnych jej elementów.

Opaski detektowalne, wykrywalne

Wyroby o specjalnych właściwościach, zaprojektowane z myślą o branży spożywczej oraz farmakologicznej. Zaciskowe opaski detektowalne zostaną bez trudu wykryte przez detektory zanieczyszczeń (X-Ray, wykrywacze metalu).

Polecane produkty
Taśma oznaczeniowa ostrzegawcza ŻÓŁTA Scapa 2721 100mm/33m Taśma oznaczeniowa ostrzegawcza ŻÓŁTA Scapa 2721 100mm/33m
Producent: SCAPA
Cena: 55,20 zł (netto: 44,88 zł )
opak.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl