Podstawki do opasek – przydatne akcesoria do mocowania wiązek przewodów

Podstawki do opasek zaciskowych to niezwykle praktyczne akcesoria. W wielu sytuacjach są wręcz niezbędne, aby skutecznie przymocować wiązki kabli lub rurek do podłoża. Sprawdzają się tam, gdzie konieczna jest natychmiastowa i mocna przyczepność do gładkiej powierzchni zewnętrznej. Co więcej, umożliwiają również sprawne mocowanie przewodów, chociażby pod biurkiem, bądź też na ścianie. Można je zatem wykorzystać na wiele sposobów.

Podstawki do opasek i ich prostota w użyciu

Podstawki do opasek zaciskowych z taśmą samoprzylepną są niezwykle proste w użyciu. Na samym początku należy dokładnie oczyścić powierzchnię za pomocą odpowiednich preparatów i pozostawić do wyschnięcia. Następnie możesz przystąpić do montażu akcesorium, odklejając warstwę ochronną oraz umieszczając je wybranym przez Ciebie miejscu. Natomiast chcąc zapewnić prawidłową przyczepność, warto odczekać określoną ilość czasu, zgodnie z danymi technicznymi. Jak zatem widać, masz do czynienia z niewielkimi, łatwymi w zastosowaniu i użytecznymi przedmiotami.

Sięgnij po trwałe podstawki do opasek o różnorodnych wymiarach

Akcesoria w postaci podstawek do opasek zaciskowych powstają z tworzyw sztucznych, wśród których dominuje ABS. Dzięki niemu odznaczają się twardością, a także odpornością na zarysowania. Co więcej, niestraszne im działanie olejów oraz substancji olejopochodnych. Jednocześnie posiadają zdolność zachowywania swej formy w skrajnie niskich i wysokich temperaturach. Przyglądając się parametrom technicznym, uwagę zwraca również duża różnorodność wymiarów. Tym samym z łatwością wybierzesz właściwy wariant dostosowany do wielkości mocowanych wiązek. A jeśli zależy Ci na aspektach wizualnych, możesz zdecydować się na podstawki w kolorze białym lub czarnym.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl