Narzędzia służące do zaciskania opasek kablowych i stalowych

Narzędzia wykorzystywane do zaciskania opasek stalowych i kablowych przydadzą się w niejednym warsztacie. Chętnie sięgają po nie zarówno majsterkowicze, jak i profesjonaliści. Przychodzą one z pomocą w przypadku wykorzystywania popularnych opasek zaciskowych różnego rodzaju. Są to pistolety i urządzenia wysokiej jakości, które nie sprawiają większych problemów w obsłudze. Wyróżniają się niezawodnością działania i nie zajmują zbyt wiele cennego miejsca na półkach.

Jakie narzędzia do zaciskania opasek kablowych przydadzą się w warsztacie?

W warsztacie warto mieć narzędzia służące do zaciskania opasek kablowych. Do tego celu wykorzystywane są specjalne pistolety automatyczne wykonane z wytrzymałego metalu. Wyposażone są one w specjalne pokrętło, które pozwala na regulację przyłożonego napięcia niezbędnego do odcięcia nadmiaru opaski.  Narzędzia tego typu nie są trudne w obsłudze. Cały proces zaciągania opaski czy jej odcinania odbywa się bez zbędnego wysiłku.

Zaciskanie opasek kablowych i stalowych - jakie narzędzia wybrać?

Warto też sięgnąć po narzędzia pozwalające na zaciskanie opasek stalowych - metalowych. Także i tego typu pistolety nie sprawiają problemów w obsłudze. Pozwalają na regulację siły naciągu poprzez specjalne pokrętło. Są dodatkowo niezawodne w działaniu - wytrzymują nawet kilka tysięcy cykli. W kategorii tej można również znaleźć akcesoria i części zamienne do pistoletów służących do zaciskania opasek. Są to między innymi zapadki i ostrza zamienne. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że nawet najlepsze narzędzia na skutek eksploatacji ulegają awariom. Na szczęście dzięki wymiennym elementom nie ma potrzeby zakupu nowych urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl