Wysokiej jakości puszki natynkowe z metalowymi śrubami

Puszki natynkowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do montażu na ścianie. Na ogół wykorzystywane są w obiektach przemysłowych i w magazynach. W budynkach mieszkalnych spotkać się z nimi można znacznie rzadziej - prym wiodą w tym przypadku raczej puszki podtynkowe. Puszki natynkowe są bezproblemowe w montażu i późniejszym użytkowaniu. Stanowią podstawowy element instalacji elektrycznych.

Czym cechują się puszki natynkowe z metalowymi śrubami?

W naszym sklepie online zaopatrzyć się można w puszki natynkowe z metalowymi śrubami włoskiej firmy Marlanvil. Są one produkowane metodą wtryskową z materiału termoplastycznego wysokiej jakości. Ich szczelność utrzymana jest na poziomie IP65. Można je bez obaw wykorzystywać w zakresie temperaturowym od -25 do 60 stopni Celsjusza. Wyposażone są w metalowe śruby, które służą do otwierania i zamykania pokrywy oraz montażu samej puszki.

Puszki natynkowe z metalowymi śrubami - zastosowanie praktyczne

Puszki natynkowe z metalowymi śrubami to nieodłączny element wielu instalacji elektrycznych. Sprawdzają się doskonale w magazynach czy obiektach przemysłowych, a więc wszędzie tam, gdzie estetyka nie jest najważniejsza. Metalowe śruby służą do montażu puszki na ścianie. Dostępne w naszej ofercie akcesoria elektryczne włoskiej marki Marlanvit cechują się wysoką szczelnością. Dlatego mogą być montowane nawet w pomieszczeniach wilgotnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl