Opaska zaciskowa 140x3,5 niebieska (100szt) Opaska zaciskowa 140x3,5 niebieska (100szt)
Producent: ELEMATIC
Cena: 11,48 zł (netto: 9,33 zł )
opak.
zobacz więcej
Opaska zaciskowa 200x3,5 niebieska (100szt) Opaska zaciskowa 200x3,5 niebieska (100szt)
Producent: ELEMATIC
Cena: 18,24 zł (netto: 14,83 zł )
opak.
zobacz więcej
Opaska zaciskowa 200x4,8 niebieska (100szt) Opaska zaciskowa 200x4,8 niebieska (100szt)
Producent: ELEMATIC
Cena: 20,41 zł (netto: 16,59 zł )
opak.
zobacz więcej
Opaska zaciskowa 290x4,5 niebieska (100szt) Opaska zaciskowa 290x4,5 niebieska (100szt)
Producent: ELEMATIC
Cena: 31,88 zł (netto: 25,92 zł )
opak.
zobacz więcej

Potrzebujesz wytrzymałego i odznaczającego się mocowania? Zaopatrz się w niebieskie trytytki

Zapewne niejednokrotnie spotkałeś się z produktem, jakim są trytytki. Czy wiesz jednak, że ten niewielki element o prostej budowie jest niezwykle pomocnym narzędziem? Z jego udziałem można wykonać trwałe i niezawodne mocowanie, którego nie da się tak po prostu zdemontować. Zazwyczaj, aby to uczynić, konieczne jest bowiem użycie nożyczek bądź innego ostrego narzędzia. To wielka zaleta, która przełożyła się na popularność tego produktu i jego szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych oraz wielu specjalistycznych branżach. Jeśli dodatkowo postawisz na niebieskie opaski kablowe, to możliwości tego elementu zostaną jeszcze bardziej zwiększone. W ten sposób zyskać można m.in. zamaskowanie łączenia. Rozwiązanie to sprawdza się również podczas znakowania produktów, umożliwiając ich późniejszą identyfikację.

Niebieskie opaski kablowe umożliwiają spinanie kabli, węży i przewodów

Opaski kablowe możesz znać pod wieloma innymi nazwami – opasek zaciskowych, trytytek, trytyt czy zipów. Niezależnie od tego, którym określeniem posługujesz się na co dzień, z pewnością wykorzystujesz je do tych samych celów. Przeważnie używane są do spinania i unieruchamiania kabli, węży ogrodowych oraz innych przewodów. W tej kategorii znajdziesz opaski zaciskowe w kolorze niebieskim. Zauważ, że wykorzystując trytytki o różnych, wyrazistych odcieniach możesz oznaczyć poszczególne wiązki przewodów. Dzięki temu podczas przyszłych napraw lub renowacji będzie Ci łatwiej je rozróżnić. W tym dziale znajdziesz opaski w różnych rozmiarach – bez trudu dobierzesz je więc do konkretnego celu. Sprzedajemy je w kompletach po 100 sztuk.

Prosta konstrukcja gwarancją niezawodności niebieskich trytytek

Konstrukcja opasek kablowych nie jest skomplikowana. Mimo tego zipy doskonale radzą sobie z powierzonymi im zadaniami. Złożone są z jednego elementu – podłużnej, ząbkowanej taśmy, z jednej strony zakończonej szpiczaście, a z drugiej główką z otworem. Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu pochyleniu ząbków przeciągnięcie taśmy przez otwór sprawia, że nie da się jej ponownie wysunąć. Można jedynie mocniej zacisnąć pętlę.

Atuty niebieskich opasek zaciskowych

Niebieskie opaski kablowe wykonane są z barwionego poliamidu (barwnik nie wpływa negatywnie na właściwości tworzywa). Ten materiał zapewnia im świetne właściwości mechaniczne oraz odporność chemiczną. Rozpuszczalniki aromatyczne, smary, oleje, substancje ropopochodne oraz zasady nie stanowią dla nich zagrożenia. Jednak należy chronić je przed kontaktem z niektórymi kwasami, fenolami i rozpuszczalnikami chlorowanymi. Opaski zaciskowe dobrze znoszą wahania temperatury w granicach od -35°C do +85°C. Są także ognioodporne i cechują się stosunkowo niską chłonnością wody.

Certyfikowane opaski zaciskowe

Dostępne w tej kategorii niebieskie opaski kablowe posiadają certyfikaty i potwierdzoną zgodność z europejskimi normami branżowymi. Ponadto, kupując je u nas, możesz liczyć na dwunastomiesięczną, producencką gwarancję!

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania

Zależy nam na tym, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podczas kompletowania asortymentu znajdującego się w naszym sklepie postanowiliśmy więc stawiać tylko i wyłącznie na sprawdzone rozwiązania. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować Ci ich skuteczność.

W prezentowanej kategorii niebieskich opasek kablowych znajdziesz zatem produkty pochodzące od znanego, włoskiego producenta, jakim jest Elematic. Firma zajmuje czołową pozycję na rynku, a udostępniane przez nią mocowania poszukiwane są przez osoby ceniące sobie funkcjonalność i niezawodność.

Niebieskie trytytki nie łamią się nawet przy mocniejszym wygięciu. Nie mają też żadnych ostrych krawędzi. Nie ma więc ryzyka, że uszkodzą mocowany element. Nie musisz również obawiać się o to, że będą zakłócać działanie urządzeń elektrycznych, gdyż w tym wypadku problem ten nie istnieje. Materiał, z którego wykonany jest produkt, zapewnia mu także bezproblemowy recykling.

Minimalna siła zrywająca niebieskich opasek kablowych

Za pomocą niebieskich opasek kablowych można umocować naprawdę wiele produktów. Zanim jednak zdecydujesz się na ich zastosowanie, zwróć uwagę nie tylko na gabaryty przedmiotów przeznaczonych do zamocowania, pod których kątem dobierzesz długość trytytki. Równie istotna jest także ich masa. Będzie ona decydowała o parametrach wybranego mocowania, a mianowicie jego szerokości. Określa ona minimalną siłę zrywającą niebieskich opasek zaciskowych, czyli ich wytrzymałość. Tym samym chcąc umocować ciężkie produkty, niezbędne jest sięgnięcie po nieco szersze trytytki. W naszym sklepie zadbaliśmy o dużą różnorodność, dlatego bez problemu znajdziesz wariant dopasowany do swoich potrzeb.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Opaska zaciskowa 140x3,5 niebieska (100szt)
Opaska zaciskowa 140x3,5 niebieska (100szt)

11,48 zł

9,33 zł

opak.
Opaska zaciskowa 200x3,5 niebieska (100szt)
Opaska zaciskowa 200x3,5 niebieska (100szt)

18,24 zł

14,83 zł

opak.
Opaska zaciskowa 290x4,5 niebieska (100szt)
Opaska zaciskowa 290x4,5 niebieska (100szt)

31,88 zł

25,92 zł

opak.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl