Wysokiej jakości puszki natynkowe z plastikowymi śrubami

Puszki natynkowe to nieodłączny element wielu instalacji elektrycznych. Montowane są na ścianie i nie jest to proces zbyt skomplikowany. Na ogół spotkać się z nimi można w obiektach przemysłowych i magazynach różnego rodzaju. Znacznie rzadziej stosowane są w budynkach mieszkalnych. W domach i mieszkaniach stawia się raczej na puszki podtynkowe, które pozostają niewidoczne dla oczu.

Czym cechują się puszki natynkowe z plastikowymi śrubami?

Puszki natynkowe z plastikowymi śrubami, które można zakupić w naszym sklepie internetowym to akcesoria elektryczne włoskiej marki Marlanvil. Są to puszki natynkowe produkowane z tworzywa termoplastycznego metodą wtryskową. Cechują się bardzo wysoką szczelnością (stopień ochrony IP65). Sprawdzają się w szerokim zakresie temperaturowym od -25 do 60 stopni Celsjusza. Plastikowe śruby są elementem, który służy do ich montażu.

Puszki natynkowe z plastikowymi śrubami - zastosowanie praktyczne

Puszki natynkowe z plastikowymi śrubami są elementem wielu instalacji elektrycznych. Zwykle stosowane są w magazynach i obiektach o charakterze przemysłowym. Prezentują się mniej estetycznie niż puszki podtynkowe, ale za to dostęp do nich jest łatwy i bezproblemowy. Plastikowe śruby służą do montażu puszki na ścianie. Utrzymane są w tej samej kolorystyce, co cała obudowa. Dlatego całość prezentuje się mimo wszystko dość estetycznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl