CZARNE

CZARNE Osłony kabli i przewodów SBP produkcji włoskiej wykonane z polietylenu. Dzięki oplotom można tworzyć i organizować elastyczne wiązki kablowe, zabezpieczać wiązki przewodów i organizować złącza w szafach sterujących. Spirale zapewnią ochronę mechaniczną przewodów, kabli, linek, rurek itp. Osłona ochronna może być również stosowana do zabezpieczenia połączeń przewodów i jako organizer przy panelach z możliwością łatwego odseparowania / rozgałęzienia przewodu od całej wiązki w dowolnym miejscu. Nasze osłony spiralne charakteryzują się również dużym zakresem średnic w danym rozmiarze.

Czarne oploty do ochrony kabli – funkcjonalność i estetyka w jednym

Odchodzące od sprzętu biurowego lub urządzeń gospodarstwa domowego kable bywają problematyczne. Potrafią wywoływać ogromny chaos, obniżając estetykę przestrzeni. A co najważniejsze, są podatne na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, ulegające degradacji przewody w skrajnych przypadkach mogą prowadzić do zwarcia instalacji elektrycznej. Dlatego też niezbędne jest ich prawidłowe zabezpieczenie przy użyciu specjalnych oplotów spiralnych. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, a jednym z najpopularniejszych rozwiązań są czarne akcesoria.

Czarne oploty spiralne estetycznym sposobem na organizację kabli

Czarne oploty spiralne do ochrony kabli to właściwa opcja dla osób, które cenią sobie porządek i estetykę. Uniwersalna barwa pozwala wtopić się w tło, dzięki czemu akcesoria znacząco nie rzucają się w oczy. Co więcej, z łatwością dopasujesz je do mebli lub pozostałego wyposażenia wnętrza. Oczywiście kwestie wizualne to wciąż drugorzędna sprawa, ponieważ organizery przede wszystkim muszą gwarantować maksymalny poziom ochrony. Dlatego też przygotowaliśmy wysokiej jakości osłony włoskiej produkcji wykonane z tworzywa sztucznego w postaci polietylenu.

Czarne spirale ochronne w wielu wariantach rozmiarowych

Dzięki zastosowanym w produkcji materiałom czarne osłony kabli i przewodów posiadają odpowiednie dla tego rodzaju produktów parametry elektroizolacyjne. Jednocześnie odznaczają się niską ścieralnością i wodochłonnością, a także dużą wytrzymałością na rozciąganie. Co więcej, dostępne są w wielu wariantach pod względem ich średnicy wewnętrznej i zewnętrznej, czy też grubości. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do konkretnych wymagań. Sięgnij po nie i raz na zawsze pozbądź się chaosu wytwarzanego przez plątaninę kabli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl