Niebieskie otwieralne opaski koralikowo-kulkowe (CLT)

Niebieskie opaski koralikowo-kulkowe zostały wykonane z polietylenu (PE). O ich przydatności decydują dwie główne cechy: możliwość wielokrotnego użytku oraz znakomite parametry wytrzymałościowe. Opaski CLT są również łatwe w montażu i bardzo elastyczne. Ich atutem są także zaoblone krawędzie. Dzięki temu można używać ich do spinania i stabilizowania wiązek kabli bez obaw o zniszczenie ich izolacji. Opaski koralikowo-kulkowe wykorzystuje się m.in. do unieruchamiania węży ogrodowych, gałęzi roślin domowych i ogrodowych oraz zapinania worków i toreb. Warto przyjrzeć się ich specjalnie zaprojektowanemu dubeltowemu zamkowi. Pozwala on na powtórne spięcie wiązki przewodów lub wykonania podwójnej wiązki.

Solidne i łatwe w montażu rozwiązania mocujące

Niebieskie opaski koralikowo-kulkowe są jednocześnie wytrzymałe, giętkie i estetyczne wizualnie. W razie potrzeby można je odpiąć i wykorzystać ponownie do innego celu. Opaski CLT charakteryzują się znakomitą odpornością na duże wahania temperatury (od -40°C do +70°C) i substancje chemiczne. Ponadto, odznaczają się stosunkowo niską chłonnością wody. Nie zagrażają więc instalacjom elektrycznym.

Dobierz wymiary opaski do własnych celów!

Niebieskie opaski koralikowo-kulkowe znajdziesz w wielu rozmiarach. Dzięki temu idealnie dopasujesz je do średnicy spinanych wiązek kablowych. Sprzedajemy je w kompletach po 50 lub 100 sztuk. Pamiętaj, że ten typ trytytek nadaje się do ponownego użytku. Raz zakupione opaski CLT będą więc służyły Ci przez długi czas.

Bezpieczeństwo użytkowania

Producent niebieskich opasek koralikowo-kulkowych, wygładzając ich krawędzie, wyraźnie zminimalizował ryzyko skaleczeń oraz otarć wśród użytkowników. Zadbał też, aby trytytki były przyjazne środowisku. Potwierdzają to zgodności z europejskimi normami. Opaski nadają się do kontaktu z żywnością.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl