Czerwone, otwieralne opaski koralikowo-kulkowe (CLT)

Czerwone opaski koralikowo-kulkowe wykonane są z polietylenu (PE). O szerokich możliwościach ich zastosowania decydują: elastyczność i wytrzymałość. Co więcej, krawędzie opasek CLT zostały odpowiednio wygładzone. Dzięki temu nie stanowią zagrożenia dla izolacji przewodów elektrycznych, węży ogrodowych i rur. Są bezpieczne również dla delikatnych gałązek roślin oraz materiałów zapinanych toreb i worków. Ponadto warto zwrócić uwagę na ich specjalnie zaprojektowany dubeltowy zamek. Pozwala on na powtórne spięcie wiązki przewodów lub wykonanie podwójnej wiązki.

 

Praktyczne i niezawodne rozwiązanie

Szukasz opaski zaciskowej, która jednocześnie jest wytrzymała i estetyczna wizualnie? W takim razie trytytka CLT powinna zaspokoić Twoje potrzeby. Co więcej, po użyciu możesz ją bez trudu zdemontować i wykorzystać ponownie, gdy znów zajdzie taka konieczność Ponadto opaski koralikowo-kulkowe odznaczają się dobrą odpornością na działanie substancji chemicznych. Świetnie znoszą też duże wahania temperatury (od -40°C do +70°C) oraz cechują się stosunkowo niską chłonnością wody.

 

Różne wymiary, wydajne komplety

W tej kategorii oferujemy czerwone opaski koralikowo-kulkowe w kompletach po 50 lub 100 sztuk. Trytytki te są otwieralne, więc gwarantujemy, że będą Ci długo służyły. Dokonując zakupu, wybierz długość i szerokość opaski, tak aby, jak najlepiej odpowiadała Twoim celom.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Dokładnie wygładzone krawędzie czerwonych trytytek koralikowo-kulkowych minimalizują ryzyko skaleczeń oraz otarć wśród użytkowników. Przyjazność środowisku naszych produktów potwierdzają zgodności z europejskimi normami branżowymi. Opaski mogą być przeznaczone do kontaktu z żywnością.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl