Opaska zaciskowa 292x3,6 pomarańczowa (100sz) Opaska zaciskowa 292x3,6 pomarańczowa (100sz)
Producent: P.R.C
Cena: 20,98 zł (netto: 17,06 zł )
opak.
zobacz więcej

Pomarańczowe trytytki – zadbaj o uporządkowanie przewodów, kabli, węży i wielu innych produktów

Pomarańczowe trytytki to produkty, z którymi szybko i łatwo uporządkujesz przewody, kable, węże oraz wiele innych produktów. To dlatego, że z ich pomocą możesz zadbać o odpowiednie oznaczenie, dzięki któremu bez problemu później je zidentyfikujesz. To m.in. doskonały sposób na wyróżnienie poszczególnych wiązek kablowych. Rozwiązanie to sprawdza się jednak również w wielu innych branżach, np. podczas transportu i magazynowania towarów.

Trytytki stanowią również bardzo skuteczne mocowanie, które dzięki pomarańczowej barwie może stać się także dyskretne. W naszym sklepie znajdziesz praktyczne komplety pomarańczowych opasek kablowych. W każdym zestawie znajduje się aż 100 sztuk produktu. Dzięki temu możesz zrobić odpowiedni zapas i mieć mocowanie zawsze pod ręką.

Prosta konstrukcja o długiej żywotności

Mechanizm działania trytytki jest bardzo prosty. Element ten składa się bowiem ze specjalnej taśmy wyposażonej w ząbki i zapadkę. Taka konstrukcja sprawia, że można jedynie zacisnąć pętlę, jednak nie ma możliwości poluzowania mocowania. Zazwyczaj więc, chcąc zdemontować opaskę kablową, należy posłużyć się ostrym narzędziem, które umożliwi jej przecięcie. To przekłada się na solidność i trwałość powstałego łączenia. W związku z tym zastosowanie tego mocowania jest bardzo wszechstronne. Element ten bywa niezastąpiony zarówno w gospodarstwach domowych, jak i warsztatach czy też profesjonalnych zakładach. Okazuje się, że trytytki wykorzystuje się nawet przy bardzo skomplikowanych i wymagających zadaniach.

Doskonałe parametry pomarańczowych trytytek

Na rynku znajdziesz bardzo duży wybór opasek kablowych. Warto jednak wiedzieć, że pomimo tego, że wyglądają podobnie, poszczególne modele mogą znacząco różnić się od siebie pod kątem parametrów. Wzięliśmy to pod uwagę, udostępniając dla Ciebie tylko i wyłącznie produkty charakteryzujące się dużą wytrzymałością. Tym samym udostępniane przez nas pomarańczowe trytytki wykonane zostały z naturalnego poliamidu 6,6 z dodatkiem barwnika. Materiał ten wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i wiele środków chemicznych, w tym oleje, smary, pochodne ropy naftowej, rozpuszczalniki aromatyczne oraz zasady. Dobrze znosi także szeroki zakres temperatur, ma niską chłonność wody i jest ognioodporny. Co więcej, produkt wykonany został zgodnie z europejskimi normami. Wszystkie te cechy sprawiają, że pomarańczowe trytytki można zastosować nawet w trudnych warunkach.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Opaska zaciskowa 292x3,6 pomarańczowa (100sz)
Opaska zaciskowa 292x3,6 pomarańczowa (100sz)

20,98 zł

17,06 zł

opak.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl