OPASKI WZDŁUŻNE plaska główka

Opaski zaciskowe wzdłużne pojedyncze lub podwójne

 

Opaski zaciskowe tzw. wzdłużne, charakteryzujące się dobrą przyczepnością do zapinanych przedmiotów po przez płaską główkę i ząbkowanie na zewnątrz przez co nie niszczą np. izolacji

Opaski kablowe wzdłużne pojedyncze i podwójne

Opaski wzdłużne produkowane są z poliamidu 6.6. Wyróżniają się specjalnie zaprojektowanym spłaszczonym, bezpiecznym zapięciem oraz ząbkowaną zewnętrznie taśmą. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia izolacji kabli elektrycznych jest zminimalizowane. Dostępne są w dwóch wersjach: z pojedynczą lub podwójną główką mocującą. Podwójny zamek umożliwia ponowne spięcie wiązki. Wszystkie opaski barwione są na czarno. Zaznaczamy, że modyfikacja kolorystyczna w żaden sposób nie obniża pierwotnych właściwości produktu.

Kiedy przydadzą Ci się opaski wzdłużne?

Spłaszczona głowica i zaoblone krawędzie opasek wzdłużnych sprawiają, że stają się one bezpieczne dla wrażliwych izolacji kabli. Dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku podwieszanych linii elektrycznych. Dedykowane są do zastosowań w trudnych warunkach, wymagających szczególnej ostrożności. Do tego grona należą wszelkie miejsca, w których konieczna jest ochrona spinanych elementów przed zarysowaniami i uszczerbkami spowodowanymi ostrymi krawędziami bądź wystającymi częściami opasek.

Parametry wytrzymałościowe opasek wzdłużnych

Opaski wzdłużne swoje właściwości zawdzięczają poliamidowi. Sprawia on, że są równocześnie wytrzymałe, giętkie i estetyczne wizualnie. Są całkowicie gładkie – na ich powierzchni nie występują żadne zadziory. Na dodatek odznaczają się odpornością na rozpuszczalniki aromatyczne, substancje ropopochodne, oleje, smary, zasady i słabe kwasy. Cechuje je niska chłonność wody. Dobrze znoszą pracę w temperaturze od -40°C do +85°C. Opisane są klasą palności UL 94 V2. Oznacza to, że w razie zapalenia się, po kilkunastu sekundach samoczynnie się ugaszą. Opaski wzdłużne nie zawierają halogenu.

Wysoka jakość potwierdzona przez producenta

Oferowane przez nas opaski na etapie produkcji i tuż po nim poddawane są testom i kontrolom jakości. Producent dba, aby uzyskały zgodności z normami i europejskimi dyrektywami. Musisz wiedzieć, że kupując opaski wzdłużne u nas, zyskujesz solidne produkty zabezpieczone dwunastomiesięczną gwarancją.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl