Białe, otwieralne opaski koralikowo-kulkowe (CLT)

CLT to opaski zaciskowe wielokrotnego użytku. Wykonane są z polietylenu (PE). To tworzywo zapewnia im elastyczność i odpowiednią wytrzymałość. Trytytki CLT mają dokładnie wygładzone krawędzie, dzięki czemu nie naruszą izolacji przewodów elektrycznych. Nie zagrażają również gałązkom drzew i krzewów ani materiałom, z których wykonane są zapinane worki. Te cechy sprawiają, że opaski koralikowo-kulkowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, warsztatach oraz gospodarstwach domowych. Specjalnie zaprojektowany dubeltowy zamek umożliwia wykonanie podwójnej wiązki lub jej powtórne spięcie. W tej kategorii znajdziesz wyłącznie białe opaski CLT.

 

Funkcjonalne i solidne rozwiązanie

Białe opaski koralikowo-kulkowe należą do jednych z najczęściej wykorzystywanych trytytek. Decyduje o tym ich kilka atutów. Jednym z głównych jest możliwość ich wielokrotnego użycia (demontaż jest bezproblemowy). Mimo że ich konstrukcja wydaje się bardzo delikatna, to dzięki polietylenowi jest równocześnie niezwykle solidna. Opaski CLT charakteryzują się świetną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz substancje chemiczne. Ponadto dobrze znoszą zmiany temperatury w zakresie od -40°C do +70°C. Co więcej, cechują się stosunkowo niską chłonnością wody.

 

Praktyczne opakowania

W tej kategorii znajdziesz białe opaski koralikowo-kulkowe w kompletach po 50 lub 100 sztuk. Przyjrzyj im się uważnie i wybierz wymiary, które najlepiej odpowiadają Twoim celom. Na podstronach dotyczących konkretnych produktów umieściliśmy informację o maksymalnej średnicy przeznaczonej do spięcia wiązki.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Zaoblone krawędzie białych trytytek koralikowo-kulkowych minimalizują ryzyko skaleczeń oraz otarć wśród użytkowników. Przyjazność środowisku naszych produktów potwierdzają zgodności z europejskimi normami branżowymi. Opaski nadają się do kontaktu z żywnością.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl