OPASKI 2-LOCK (stalowy zamek)

   

Film prezentujący właściwości opasek 2-LOCK™ ze stalowym zębem

 

Opaski zaciskowe ze stalowym zębem 2-LOCK™ 

Opaski kablowe 2-LOCK™ wyposażone są w rewolucyjny system blokujący, na który składa się głowica ze stali nierdzewnej z podwójnym zębem. Sama taśma wykonana jest z poliamidu 6.6 z dodatkiem tlenku miedzi. Opaski 2-LOCK™ zapewniają najwyższe parametry mechaniczne spośród wszystkich dostępnych na rynku opasek. Opaska 2-LOCK™ jest zupełnie gładka z obu stron. Dzięki temu do jej zaciągnięcia nie trzeba wkładać dużo siły, co znacznie ułatwia aplikację. Sprzedajemy je w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Czarne opaski barwione są sadzą, która zwiększa ich odporność na działanie promieniowania UV.

Wysoka wytrzymałość na rozciąganie

Podwójny ząb działa na opaskę w sposób zrównoważony. Sprawia to, że zwiększa się jej wytrzymałość na rozciąganie. Jednocześnie dzięki innowacyjnemu systemowi 2-LOCK™ możliwość wyłamania zęba (zapadki) odpowiedzialnego za stałość zapięcia jest wyeliminowana. Pierścień jest bowiem trwale połączony z opaską w procesie wtryskiwania.

Pozostałe atuty opasek zaciskowych 2-LOCK™

Znakomite parametry techniczne zapewniają im użyte do produkcji materiały. Do ich zalet należy zaliczyć wspomnianą łatwość montażu i wytrzymałość na rozciąganie. Ich dodatkowym atutem jest możliwość montażu opasek w bardzo niskich temperaturach rzędu -40°C. Co więcej, opaski z systemem 2-LOCK™ można bez trudu regulować. Umożliwia to ich gładka powierzchnia. Dzięki niej wyeliminowany został również charakterystyczny odgłos, emitowany podczas zaciskania standardowych trytytek. Opaski opisano klasą palności UL 94 V2, co oznacza, że po ewentualnym zapaleniu, samoczynnie gasną po kilkunastu sekundach. Ponadto, ich wygładzone krawędzie oraz zaokrąglony kształt główki minimalizują ryzyko uszkodzenia spinanych elementów.

Opaski 2-LOCK™ – szeroki wybór produktów

Opaski pakowane są w wygodne woreczki z plombą, umożliwiające wielokrotne otwieranie i zamykanie. Opakowanie w pełni można poddać recyklingowi. W każdym zestawie znajduje się 100 sztuk opasek. Znajdziesz tu opaski w wielu wariantach rozmiarowych. Dzięki temu bez trudu dopasujesz je do wymagań projektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl