Wysokiej jakości puszki natynkowe z dławikami

Puszki natynkowe to podstawowy element wchodzący w skład instalacji elektrycznych. Jak sama nazwa wskazuje, są one montowane na ścianie. Nie jest to w praktyce proces zbyt skomplikowany. Puszki natynkowe zazwyczaj wykorzystywane są w obiektach przemysłowych, tam gdzie estetyka nie ma dużego znaczenia. W domach i mieszkaniach prywatnych spotkać się z nimi można raczej rzadko. Prym wiodą tutaj puszki podtynkowe.

Czym cechują się puszki natynkowe z dławikami membranowymi?

W naszym sklepie internetowym zaopatrzyć się można w puszki natynkowe z dławikami membranowymi To produkty renomowanej włoskiej marki Marlanvil. Produkowane są metodą natryskową z wytrzymałego materiału termoplastycznego. Cechuje je wysoka szczelność - IP65. Stosować je można zarówno w bardzo niskiej, jak i wysokiej temperaturze. Wyposażone są w specjalne dławiki membranowe, które pozwalają na szczelne wprowadzenie do środka przewodów.

Puszki natynkowe z dławikami - zastosowanie praktyczne

Puszki natynkowe z dławikami membranowymi to nieodłączny element wielu instalacji elektrycznych. Tego typu puszki zazwyczaj wykorzystywane są w budynkach magazynowych i na halach produkcyjnych. Nie prezentują się bowiem zbyt estetycznie. Za to nie ma najmniejszego problemu z uzyskaniem dostępu do ich zawartości. Dławiki membranowe są elementami, które pozwalają na wprowadzenie do puszki przewodu bez utraty jej szczelności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl