Białe opaski zaciskowe ze stalowym zębem 2-LOCK™ 

Opaski zaciskowe 2-LOCK™ wyposażone są w innowacyjny system blokujący formowany na kształt klatki ze stali nierdzewnej z podwójnym zębem. Taśma wykonana jest z poliamidu 6.6 wzbogaconego tlenkiem miedzi. Pod względem parametrów mechanicznych, żadne inne dostępne na rynku opaski nie mogą się z nimi równać. Opaska 2-LOCK™ jest idealnie gładka z obu stron. Dzięki temu jej aplikacja jest bardzo łatwa (w zaciągnięcie taśmy nie trzeba wkładać dużo siły).

Wysoka wytrzymałość na rozciąganie

Podwójna zapadka (ząb) działa na opaskę w sposób symetryczny, zwiększając jej wytrzymałość na rozciąganie. Warto dodać, że system 2-LOCK™ zupełnie eliminuje ryzyko wyłamania zęba odpowiedzialnego za trwałość zapięcia opaski. Dlaczego? Ponieważ pierścień jest łączony z opaską w procesie wtryskiwania. Z tego powodu połączenie „stal + opaska” staje się nierozerwalne.

Pozostałe zalety opasek zaciskowych 2-LOCK™

Wśród ich atutów z pewnością znajdują się wspomniane już łatwość aplikacji i wytrzymałość na rozciąganie. Co istotne, opaski 2-LOCK™ można montować w ekstremalnie niskich temperaturach – nawet -40°C. Gładka powierzchnia opasek pozwala na ich bezproblemową regulację. Dzięki temu również charakterystyczny dźwięk słyszalny podczas zapinania ząbkowanych opasek został wyeliminowany. Ponadto, zaoblone krawędzie i zaokrąglony kształt główki opasek 2-LOCK™ redukują ryzyko uszkodzenia spinanych elementów. Producent oznaczył je klasą palności UL 94 V2. Oznacza to, że w przypadku zapalenia się, produkt ugasi się samoczynnie po kilkunastu sekundach.

Białe opaski z systemem 2-LOCK™ – szeroki wybór produktów

Opaski pakowane są w woreczki z plombą, umożliwiające wielokrotne otwieranie i zamykanie. Opakowanie w całości poddaje się recyklingowi. Opaski sprzedajemy w zestawach po 100 sztuk. Dostępne są w wielu wymiarach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl