PUSZKI NATYNKOWE HERMETYCZNE - Marlanvil

Marlanvil puszki 

 

Marlanvil, włoska firma zajmująca się produktami elektrycznymi i oświetleniowymi z 25-letnią historią, znajduje się w czołówce branży pod względem innowacyjności. W swojej ofercie posiada produkty wysokiej jakości.

Wysokiej jakości puszki natynkowe hermetyczne

Puszki natynkowe są elementami wykonywanymi z tworzywa sztucznego, które nie przewodzi prądu. Cechują się trwałością i wytrzymałością mechaniczną. Dzięki temu dobrze chronią znajdujące się w środku kable. Puszki natynkowe w praktyce pełnią kilka różnych funkcji. Przede wszystkim pozwalają na podłączenie przewodów osprzętu elektrycznego. Mowa tutaj np. o gniazdkach. Umożliwiają też rozgałęzienie tych przewodów.

Jakie funkcje pełnią puszki natynkowe?

Puszki natynkowe zabezpieczają połączenia przewodów przed czynnikami zewnętrznymi różnego rodzaju. Są w 100% bezpieczne dla otoczenia. Ich przypadkowe dotknięcie nie stanowi dla ludzi i zwierząt żadnego zagrożenia. Puszki natynkowe, jak sama nazwa wskazuje, są montowane na ścianie. Nie wymagają więc żadnej ingerencji w strukturę budynku. Pozostają jednak widoczne, co sprawiać może niektórym osobom problem. Stosuje się je głównie w magazynach i obiektach przemysłowych. W budynkach mieszkalnych wykorzystuje się je np. w garażach podziemnych.

Puszki natynkowe i ich największe zalety

Zacząć trzeba od tego, że największym atutem puszek natynkowych jest ich łatwa dostępność. W tym przypadku ewentualna modernizacja przyłączy elektrycznych nie wymaga żadnego kucia ścian. Puszki natynkowe są niezwykle istotnym elementem każdej instalacji elektrycznej. Poszczególne modele różnią się między sobą wieloma względami np. kształtem czy rozmiarami.

Czym cechują się puszki natynkowe hermetyczne?

Puszki hermetyczne są bardzo ciekawym rodzajem puszek natynkowych. Produkowane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Od innych puszek odróżnia je poziom zapewnianej ochrony. Są to elementy o wyjątkowo wysokiej szczelności. Dlatego powszechnie puszki natynkowe hermetyczne stosuje się w miejscach narażonych na działanie wilgoci, deszczu czy śniegu.

Puszki natynkowe - jaki produkt wybrać?

Wbrew pozorom puszki natynkowe to dość szeroka kategoria produktów. Kluczem do sukcesu jest ich dopasowanie do tworzonego systemu. Największą popularnością na rynku cieszą się puszki natynkowe symetryczne. Wykorzystywane są w budynkach mieszkalnych i w obiektach użyteczności publicznej. Puszki bywają podwójne lub poczwórne. Ich kształt jest dopasowany do liczby wolnych gniazd. Puszki natynkowe są na ogół wyposażone w pokrywy. Ciekawym rozwiązaniem są modele z pokrywą samozatrzaskującą. W naszym e-sklepie zaopatrzyć się można w hermetyczne puszki natynkowe włoskiej marki Marlanvil.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl