Opaski kablowe oznacznikowe z tabliczką opisową

Opaski oznacznikowe wykonane są z poliamidu 6.6. Wyposażono je w specjalne wzdłużne lub poprzeczne tabliczki opisowe. Wystarczy, że przykleisz do nich etykietki lub opiszesz flamastrem, a późniejsza identyfikacja produktów nimi opatrzonych będzie znacznie uproszczona. Trytytki z tabliczką pozwalają szybko i łatwo oznaczyć też wiązki przewodów w instalacjach lub sekcje prądowe.

Opaski z tabliczką opisową – do czego je wykorzystasz?

W tym dziale znajdziesz białe opaski z tabliczką umieszczoną wzdłuż taśmy lub ułożone poprzecznie względem niej na dwa sposoby: pod zamkiem mocującym lub nad nim. Te trytytki świetnie sprawdzą się w przypadku opisywania spinanych worków, toreb i innych produktów. Oferujemy także opaski GTI w kolorze niebieskim i czerwonym. Te modele przeznaczone są specjalnie do opisywania przewodów i kabli energetycznych układanych w gruncie. Kolor niebieski przypisany jest normatywnie kablom niskiego napięcia. Natomiast kable średniego napięcia oznacza się czerwoną barwą. Mogą być również stosowane do opisu wiązek w instalacjach przemysłowych lub w szafach i panelach elektrycznych. Wymiary tabliczek pozwalają na umieszczenie wyraźnie widocznego oznaczenia.

Właściwości wytrzymałościowe opasek oznacznikowych

Poliamid 6.6 zapewnia im odpowiednią wytrzymałość mechaniczną i zmęczeniową. Dzięki temu ich żywotność jest długa. Trytytki z tabliczką opisową mogą pracować w zmiennych warunkach bez obawy o ich uszkodzenie. Świetnie znoszą duże wahania temperatury: od -35°C do +85°C. Warto dodać, że opisano je klasą palności UL 94 V2, co oznacza, że w razie zapalenia będą płonęły maksymalnie kilka sekund, po czym samoczynnie zgasną. Opaski są odporne na zasady, słabe kwasy i wiele innych substancji chemicznych. Cechują się niską chłonnością wody. Nie zawierają halogenu.

Dopuszczenia i certyfikaty

Nasze produkty są dokładnie testowane. Potwierdzają to zgodności z europejskimi normami i dyrektywami m.in. CEI 62275 „Tasiemki Zaciskowe do Instalacji Elektrycznych” oraz Directive 2006/95/EC (L.V.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl