Czarne opaski zaciskowe ze stalowym zębem 2-LOCK™ 

Opaski zaciskowe 2-LOCK™ wyróżnia innowacyjny system blokujący uformowany na kształt zapadki ze stali nierdzewnej z podwójnym zębem. Taśma wykonana jest z poliamidu 6.6 z dodatkiem tlenku miedzi. Barwiona jest sadzą, która podnosi poziom odporności opasek na promieniowanie UV. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w warunkach zewnętrznych. Opaski 2-LOCK™ mają bardzo dobre parametry mechaniczne. Pod tym względem żadne inne dostępne na rynku trytytki nie mogą się z nimi równać. Te modele są zupełnie gładkie z obu stron. Dzięki temu nie sprawiają problemów podczas aplikacji (zaciągnięcie opaski nie wymaga użycia siły).

Wysoka wytrzymałość na rozciąganie

Siły wywierane na opaskę przez podwójny ząb są równomiernie rozłożone. Dzięki temu zwiększa się jej wytrzymałość na rozciąganie. Dodatkowo innowacyjny system 2-LOCK™ niweluje ryzyko wyłamania zęba odpowiedzialnego za trwałość zapięcia opaski. Wszystko to dzięki technologii jej wykonania – pierścień jest łączony z opaską w procesie wtryskiwania. Sprawia to, że połączenie stali z poliamidem jest nierozerwalne.

Pozostałe zalety opasek zaciskowych 2-LOCK™

Wśród nich z pewnością należy wymienić wspomniane już: łatwość aplikacji i wytrzymałość na rozciąganie. Kolejnym atutem opasek 2-LOCK™ jest możliwość ich montażu w bardzo niskich temperaturach rzędu -40°C. Gładka powierzchnia taśmy pozwala na łatwą regulację zacisku. Dzięki temu również charakterystyczny dźwięk słyszalny podczas zapinania standardowych trytytek jest wyeliminowany. Co więcej, wygładzone krawędzie i zaokrąglony kształt główki opasek 2-LOCK™ minimalizują ryzyko uszkodzenia spinanych elementów. Opaski opisano klasą palności UL 94 V2. Oznacza to, że w przypadku pożaru, produkt ugasi się samoczynnie po upływie kilkunastu sekund.

Czarne opaski z systemem 2-LOCK™ – szeroki wybór produktów

Opaski sprzedajemy w zestawach po 100 sztuk. Zamknięte są w wygodnych woreczkach z plombą, umożliwiającą ich wielokrotne otwieranie i zamykanie. Opakowanie w pełni poddaje się recyklingowi. Opaski 2-LOCK™ dostępne są w wielu wymiarach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl