OPASKI OTWIERALNE KORALIKOWE - KULKOWE

 

OPASKI OTWIERALNE KORALIKOWE - KULKOWE  opaska koralikowa komputery  Opaska koralikowa 3  opaska koralikowa motoryzacja  opaska koralikowa banery  opaska koralikowa zamykanie worków  opaska koralikowa szafy sterownicze 

opaska koralikowa rowery  opaska koralikowa bilbordy  opaska koralikowa ogordzenia  opaska koralikowa porządek w kablach  opaska koralikowa podwieszanie  opaska kulkowa medycyna  opaska kulkowa zwoje kabli 

opaska kulkowa przetwórstwo  opaska kulkowa magazynowanie  opaska kulkowa mrożonki  opaska kulkowa zamykanie worków

 

Otwieralne opaski koralikowo-kulkowe 

Click-tie CLT to kultowe opaski zaciskowe wielokrotnego użytku. Wykonane są z polietylenu, dzięki czemu są bardzo elastyczne. Ich zaoblone krawędzie nie stanowią zagrożenia dla izolacji przewodów elektrycznych, delikatnych gałązek roślin czy materiału zapinanych worków lub torebek. Dzięki tym cechom z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w profesjonalnych przedsiębiorstwach, jak i gospodarstwach domowych. Opaski otwieralne doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagane jest wykonanie podwójnej wiązki, np. w celu zawieszenia etykiety, lub konieczne jest jej powtórne spięcie.

 

Funkcjonalność i niezawodność

Otwieralnym opaskom kulkowym nie można odmówić praktyczności. W końcu tę samą trytytkę można bez przeszkód wykorzystać kilka razy. Przy czym nie traci ona swoich pierwotnych cech. Bezproblemowy demontaż to kolejny z jej atutów. Jej delikatna, a jednocześnie solidna konstrukcja wpływa natomiast na możliwość szerokiego zastosowania. Z kolei, tworzywo, z którego zostały wykonane (polietylen), zapewnia im szereg właściwości wytrzymałościowych, odporność na działanie substancji chemicznych oraz umożliwia im pracę w temperaturach z zakresu od -40°C do +70°C. Co więcej, opaski cechują się stosunkowo niską chłonnością wody.

 

Opaski w różnych wymiarach zamknięte w ekonomicznych opakowaniach

W tym dziale znajdziesz opaski w kompletach po 50 lub 100 sztuk. Różnorodność dostępnych tu wymiarów trytytek sprawi, że bez trudu dobierzesz właściwe do swoich celów. Co więcej, dzięki ich rozmaitym barwom (czerń, biel, czerwień, zieleń, niebieski) będziesz mógł oznaczyć poszczególne wiązki przewodów lub dopasować je kolorystycznie do opakowań produktów, lub wystroju wnętrza.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Przyjazność środowisku i bezpieczeństwo naszych produktów potwierdzają zgodności z europejskimi normami branżowymi. Zapewniamy, że zanim trafiły do sprzedaży przeszły szereg testów wytrzymałościowych. Opaski nadają się do kontaktu z żywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl