Opaski kablowe z oczkiem montażowym

Potocznie nazywane są po prostu opaskami (lub trytytkami) oczkowymi. Wykonane są z tworzywa sztucznego (poliamidu 6.6), dzięki czemu nie wywołują niepożądanych interferencji w urządzeniach elektronicznych. Warto dodać, że w całości podlegają recyklingowi. Wzbogacone są o specjalne oczko montażowe, które pozwala w stosunkowo prosty i szybki sposób przymocować opaskę do deski, ściany itp. Wystarczy do tego zwykły gwóźdź, wkręt lub kołek montażowy. Przez otwór można przewlec też linkę stalową, drut lub sznurek. W ten sposób łatwo można podwiesić spięte elementy w dowolnie wybranym miejscu.

Parametry, które wpływają na ich długą żywotność

Odpowiednie właściwości wytrzymałościowe opaskom oczkowym nadaje materiał, z którego zostały wykonane – poliamid. To tworzywo sprawia, że trytytki są równocześnie trwałe, bardzo giętkie oraz estetyczne wizualnie. Bez przeszkód mogą pracować w zmiennych warunkach. Dobrze znoszą duże wahania temperatury w granicach od -35°C do +85°C. Warto wspomnieć, że producent oznaczył je klasą palności UL 94 V2. Oznacza to, że w razie pożaru będą płonęły maksymalnie kilka sekund, po czym samoczynnie zgasną. Opaski oczkowe charakteryzują się niską chłonnością wody. Wykazują również odporność na dużą część substancji chemicznych: rozpuszczalniki aromatyczne, oleje, smary, pochodne ropy naftowej, zasady oraz słabe kwasy. Nie zawierają halogenu.

Dopasuj wymiary opasek do indywidualnych potrzeb

W tym dziale znajdziesz wyłącznie białe opaski z otworem montażowym. Dostępne są w kilku rozmiarach. Dzięki temu łatwo dostosujesz je do wymiarów spinanych elementów. Sprzedajemy je w kompletach po 100 sztuk.

Dopuszczenia i gwarancja

Oferowane tu produkty są dokładnie testowane w zgodzie z CEI 62275 „Tasiemki Zaciskowe do Instalacji Elektrycznych”. Opatrzone są dwunastomiesięczną gwarancją producencką.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl