TRANSPARENTNE

Transparentne Osłony kabli i przewodów SBP produkcji włoskiej wykonane z polietylenu. Dzięki oplotom można tworzyć i organizować elastyczne wiązki kablowe, zabezpieczać wiązki przewodów i organizować złącza w szafach sterujących. Spirale zapewnią ochronę mechaniczną przewodów, kabli, linek, rurek itp. Osłona ochronna może być również stosowana do zabezpieczenia połączeń przewodów i jako organizer przy panelach z możliwością łatwego odseparowania / rozgałęzienia przewodu od całej wiązki w dowolnym miejscu. Nasze osłony spiralne charakteryzują się również dużym zakresem średnic w danym rozmiarze.

Transparentne osłony kabli – estetyczne akcesoria do tworzenia wiązek przewodów

Transparentne oploty spiralne SBP to użyteczne akcesoria wielokrotnego użytku wykonane z polietylenu do ochrony kabli. Występują również jako spirale ochronne lub organizery przewodów. Ich zastosowanie umożliwia skuteczne tworzenie wiązek kablowych. A co więcej, za sprawą kształtu dają sposobność odseparowania pojedynczego przewodu w dowolnym miejscu od całej wiązki. Nie ulega wątpliwości, że w wielu sytuacjach są wręcz niezbędne, aby przede wszystkim zabezpieczyć kable przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Transparentne osłony kabli gustownym sposobem zorganizowania przestrzeni

Osłony kabli SBP mają duże znaczenie również dla optymalnego uporządkowania przewodów, co ostatecznie znacząco wpływa na estetykę całego pomieszczenia. Dlatego też występują w wielu wariantach kolorystycznych. Jednym z ciekawszych rozwiązań są transparentne akcesoria. Dają one możliwość interesującego i nowatorskiego montażu, co zdecydowanie zachwyci wszystkie osoby, które zwracają uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale też ogólną prezencję.

Szeroki zakres tworzenia wiązek kabli dzięki transparentnym organizerom

Transparentne organizery kabli to gwarancja estetycznego wyglądu wykonanej instalacji. Niezależnie czy elastyczne elementy ochronne wykorzystasz w szafach sterowniczych, zabudowach, czy też obok biurka w celu zapieczenia przewodów sprzętu komputerowego – całość będzie miła dla oka. Estetyka to jednak nie wszystko. Masz do czynienia z akcesoriami o nieskomplikowanej konstrukcji, które odznaczają się dużą wytrzymałością. Co więcej, oploty spiralne dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych, co daje dużą swobodę tworzenia wiązek najróżniejszej wielkości. Wybierz odpowiedni z nich i uporządkuj przewody w każdym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl