Zielone, otwieralne opaski koralikowo-kulkowe (CLT)

Zielone opaski koralikowo-kulkowe wykonane są z polietylenu (PE). Są bardzo popularne wśród użytkowników ze względu na możliwość wielokrotnego użycia oraz świetne parametry wytrzymałościowe. Przy tym pozostają elastyczne i łatwe w montażu. Dodatkowo ich krawędzie zostały specjalnie zaoblone. Dzięki temu można je stosować do spinania i stabilizowania wiązek przewodów bez obaw o zniszczenie ich izolacji. Opaski CLT znajdują też zastosowanie w przypadku unieruchamiania węży ogrodowych, gałązek drzew i krzewów czy zapinania toreb i worków. Ich kolor szczególnie dobrze komponuje się z roślinami – stają się praktycznie niewidoczne wśród ich liści. Warto zwrócić uwagę też na ich dubeltowy zamek. Umożliwia on powtórne spięcie wiązki przewodów lub wykonanie podwójnej wiązki.

 

Wygoda montażu i trwałość

Zielone opaski koralikowo-kulkowe są równocześnie wytrzymałe, estetyczne wizualnie i elastyczne. Ponadto można je bez trudu zdemontować i użyć ponownie, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki polietylenowi, z którego zostały wykonane, cechują się dobrą odpornością na substancje chemiczne oraz doskonale znoszą duże wahania temperatury – od -40°C do +70°C. Co więcej, odznaczają się stosunkowo niską chłonnością wody.

 

Zróżnicowane wymiary opasek

W tym dziale znajdziesz zielone opaski koralikowo-kulkowe w kompletach po 50 lub 100 sztuk. Trytytki nadają się do ponownego użytku. Biorąc pod uwagę ten fakt oraz wysoką jakość wykonania zapewniamy, że będą służyły Ci przez dłuższy czas. Pamiętaj, aby przed zakupem zwrócić uwagę na ich wymiary. 

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Dzięki dokładnie wygładzonym krawędziom zielonych trytytek koralikowo-kulkowych ryzyko skaleczeń i otarć wśród użytkowników zostało wyraźnie zminimalizowane. Przyjazność środowisku naszych produktów potwierdzają zgodności z europejskimi normami branżowymi. Opaski nadają się do kontaktu z żywnością.

INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl