Wysokiej jakości puszki natynkowe z przetłoczeniami

Puszki elektryczne natynkowe są montowane na ścianie. Zazwyczaj spotkać się z nimi można w magazynach czy w obiektach przemysłowych. Nie sprawiają większych problemów w montażu. Nieco rzadziej wykorzystuje się je w budynkach mieszkalnych. Powodem są kwestie estetyczne. Takie puszki są bowiem całkowicie widoczne. W domach i mieszkaniach stosuje się więc raczej puszki podtynkowe.

Czym cechują się puszki natynkowe z przetłoczeniami?

Dostępne w naszym sklepie internetowym puszki natynkowe z przetłoczeniami marki Marlanvil produkowane są metodą wtryskową z wysokiej jakości materiału termoplastycznego. Cechuje się wysoką szczelnością na poziomie IP65. Sprawdzają się doskonale w warunkach temperaturowych od -25 do 60 stopni Celsjusza. Wyposażone są w wielostopniowe przetłoczenia pod dławice w różnych rozmiarach. To przekłada się na ich wysoką funkcjonalność.

Puszki natynkowe z przetłoczeniami - zastosowanie praktyczne

Zaletą puszek natynkowych tego rodzaju jest to, że można w ich przypadku przez przetłoczenia wyprowadzić przewody. Po wybiciu otworów w przetłoczeniach zaleca się użycie dławików kablowych do wprowadzenia przewodów do obudowy. W ten sposób zachować można pierwotny stopień ochrony. Puszki natynkowe z przetłoczeniami wchodzą w skład wielu instalacji elektrycznych. Zazwyczaj są kwadratowe lub prostokątne. Utrzymane są w jasnej, uniwersalnej kolorystyce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl