SPIRALE, OPLOTY, OSŁONY KABLI

Osłony kabli i przewodów SBP produkcji włoskiej wykonane z polietylenu. Dzięki oplotom można tworzyć i organizować elastyczne wiązki kablowe, zabezpieczać wiązki przewodów i organizować złącza w szafach sterujących. Spirale zapewnią ochronę mechaniczną przewodów, kabli, linek, rurek itp. Osłona ochronna może być również stosowana do zabezpieczenia połączeń przewodów i jako organizer przy panelach z możliwością łatwego odseparowania / rozgałęzienia przewodu od całej wiązki w dowolnym miejscu. Nasze osłony spiralne charakteryzują się również dużym zakresem średnic w danym rozmiarze.

  • nowość

Spirale, oploty, osłony kabli – akcesoria zabezpieczające wiązki przewodów

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednia organizacja kabli ma ogromne znaczenie. Nie tylko wpływa na uporządkowanie przestrzeni, ale przede wszystkim na ich zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Nie można również zapominać o własnym bezpieczeństwie. To główne powody, dla których wykorzystanie spirali, oplotów, osłon kabli oraz innych organizerów w wielu sytuacjach jest wręcz absolutnie niezbędne.

Wybierasz spirale, oploty, osłony kabli? Sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Decydując się na wybór spiral, oplotów, osłon kabli lub innych tego typu akcesoriów trzeba pamiętać o fundamentalnej kwestii. Otóż chcąc oddzielić konkretny przewód od całej wiązki, organizer musi być dostosowany do danego kabla. Przede wszystkim pod względem długości. Nie można również zapominać o funkcji ochronnej. Dlatego też należy postawić na akcesoria wykonane z odpowiednich materiałów. Szczególnie cenionym rozwiązaniem są tworzywa sztuczne. Mając więc na uwadze trwałość tego rodzaju artykułów, w tym miejscu zgromadziliśmy warianty, które zostały wytworzone z polietylenu.

Spirale, oploty, osłony kabli – wybierz odpowiedni wariant pod względem długości

Spirale, oploty, osłony kabli i przewodów z polietylenu odznaczają się znakomitymi właściwościami elektroizolacyjnymi oraz niską wodoszczelnością. Dzięki powyższym cechom zyskujesz gwarancję, że sięgasz po bardzo trwałe organizery zapewniające najwyższy poziom ochrony wiązek przewodów. Z powodzeniem sprawdzą się w celu swobodnego odseparowania całej wiązki w wybranym przez siebie miejscu. Sposób ich użycia zależy wyłącznie od własnych potrzeb, a także długości wybranego wariantu. Znajdź ten, który spełnia indywidualne oczekiwania i wykorzystaj go wedle uznania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl